Lektorky

Představujeme se vám aneb něco málo o našem pojetí lekcí

Jitka

Jóga - dětská, teen, dospělí

...

Posílení středu - sestava cviků pro harmonizaci páteře pomocí lan. Efektivně a rychle řeší problémy s bolestmi zad, vyhřezlými plotýnkami a skoliózou. Vědomě s dechem zapojuje svaly ochablé a protahuje svaly zkrácené. Naučí nás stát pevně ve svém středu a přeučí nevhodný vzorec držení těla, který zapříčiňuje bolestivý a nezdravý způsob pohybu. Je vhodným doplňkem k jednostranným aktivitám.

Dáša

Pilates

Pilatesova metoda se zaměřuje na využití hlubokých stabilizačních svalů páteře, na zlepšení držení těla, pružnosti páteře a získání přirozeného svalového tonusu.
Filozofií metody je pracovat s tělem směrem "zevnitř ven", a to stabilizací pánve, správnou aktivací břišních svalů a svalů dna pánevního - výsledkem je zlepšená stabilizace celého těla.
Bezpečná a účinná metoda k prevenci a nápravě bolesti zad, jemné mobilizaci a prodloužení páteře, zlepšení kvality dechu, zpevnění svalstva a k získání flexibility.

Pavlínka

Body forming

Intenzivní cvičení pro zpevnění a posílení těla.  

Jitka

Zdravé tělo

Zdravotní cvičení k protažení a jemného posílení celého těla. Tělo je jeden funkční celek, který je potřeba velmi jemně vědomě a cíleně stabilizovat. Vše se udává přes střed těla nebo koncovky, tzv. opěrné body. Komplexní cvičení pro každého jakéhokoliv věku. Ke svým klientům přistupuji individuálně a každý cvičí dle svého tempa. Využívám pomůcky jako velké míče, overbally, bloky a masážní míčky. 

Bodara

Mohendžodáro

Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice. Uvolňuje tělo, uklidňuje mysl a zkvalitňuje sexuální prožívání. Posiluje, relaxuje a ozdravuje pánevní dno. Pomáhá odstranit gynekologické potíže a problémy s inkontinencí. Omlazuje, zkrášluje, probouzí ženskou duši a nabízí blaženost. Rozvíjí lásku, intuici, tvořivost, jemnost, citlivost a něhu. Probouzí divokost, nespoutanost, vášeň a radost ze života. Vhodné pro ženy každého věku a stavu. Neklade se důraz na vnější provedení, ale na vnitřní efekt a posílení těla.